Kursy językowe dla księgowych. Gdzie ich szukać?

Znajomość języków obcych to dziś wymaganie wszystkich pracodawców. Żeby otrzymać dobrą posadę, musimy wykazać się przynajmniej znajomością angielskiego. Na wielu stanowiskach wymaga się znajomości specjalistycznych terminów we wskazanym języku – z takim kryterium mogą spotkać się chociażby księgowi. Jak nauczyć się fachowego słownictwa? Gdzie znaleźć kursy językowe dla finansistów?

Dlaczego kurs specjalistyczny?

Planując zaznajomienie się z fachowymi terminami z zakresu finansów, nie zapisujmy się na standardowe kursy przygotowujące do egzaminów czy wyjazdu zagranicę. Jeśli wykonujemy zawód księgowego, potrzebne nam są specjalistyczne językowe kursy, które przewidziano z myślą o osobach takich jak my. Poznamy nam fachowe słownictwo z zakresu finansów oraz nauczymy się stosować je w praktyce.

Gdzie znaleźć kursy językowe dla księgowych?

Kursy językowe Glossa dla finansistów organizowane są przez wiele szkół językowych i ośrodków szkoleniowych. Ważne jest, żeby zapisując się na zajęcia, upewnić się, że lekcje rzeczywiście skierowane są do osób zawodowo zajmujących się finansami i będą odpowiadały nam poziomem. Bardzo często w znalezieniu odpowiedniej szkoły możemy liczyć na pracodawcę – temu również zależy, żeby zwiększyć nasze kompetencje.

Zapisz

Zapisz