Nauka angielskiego dla księgowych – szansą na rozwój?

Znajomość specjalistycznego księgowego języka angielskiego, z powodu stosunkowo niewielkiej jeszcze liczby specjalistów w tej dziedzinie, może stać się Waszą przepustką do awansu. A jakie dokładnie umiejętności pozyskacie po ukończeniu wspomnianego kursu? O tym w tekście poniżej.

Angielski dla księgowych – zagadnienia:

Kurs języka angielskiego dla księgowych zaznajomi Was z podstawowymi zagadnieniami z dziedziny ekonomii i biznesu. Terminy związane z aktywami, zobowiązaniami czy kapitałem, a także z zasadami podwójnego zapisu, wykorzystania miernika pieniężnego, jednostki kontynuacji działania i kosztu nie będą stanowiły dla Was problemu. Podczas kursu wprowadzane są również terminu dotyczące szeroko pojętego bilansu.

Rezultaty ukończenia kursu i nauki angielskiego dla księgowych:

Ukończenie omawianego kursu umożliwi Wam swobodne poruszanie się po angielskiej terminologii biznesowej, dzięki czemu posiądziecie zdolność do, m.in., wypełniania szablonów finansowych i bilansowych sprawozdań oraz rachunków zysków i strat. Nabędziecie niezwykle cenną umiejętność, jaką jest samodzielne komunikowanie się podczas biznesowych rozmów telefonicznych, spotkań, a także udzielania się na forach tematycznych i wysyłania wiadomości elektronicznych. Również samodzielne tłumaczenie angielskich terminów dotyczących zestawień przepływów finansowych, a także bilansów strat i zysków, nie będzie sprawiało Wam trudności po ukończeniu kursu Angielski w księgowości. Angielskiego nauka w Glossa to doskonała propozycja dla pań i panów pracujących w księgowości i finansach.