Długopis Parker IM – element wyposażenia eleganckiego biura

Długopisy Parker IM (zobacz: https://www.biurowezakupy24.pl/pl/p/Dlugopis-Parker-Im-Czarny-GT/4639) to linia długopisów ze stalówkami ze stali nierdzewnej i solidnym wykończeniem. Długopisy produkowane są przez wiodącą na rynku piśmienniczym markę Parker.

Element wyposażenia eleganckiego biura

Długopisy tej linii sprawdzają się jako element wyposażenia eleganckiego biura. Charakteryzują się one oszczędnym designem, który znamionuje elegancję. Pokryte są błyszczącym lakierem i posiadają błyszczące pierścienie. Nadto charakteryzują się wygodą użytkowania. Długopisy pakowane są w pudełka, w których dodatkowo znajduje się zapasowy wkład. Firma Parker jest gwarantem niezawodności długopisów.

Prestiżowy producent przyborów piśmiennych

Firma Parker powstała w 1889 roku w USA, w stanie Wisconsin. Założona została przez George’a Safford Parkera, po opatentowaniu przez niego swojego pierwszego pióra wiecznego. Wkrótce stała się wiodącym producentem przyborów piśmiennych na całym świecie. Obecnie marka Parker należy do amerykańskiego koncernu Sanford (grupa Newell Rubbermaid). Marka Parker jest jedną z najbardziej prestiżowych firm zajmujących się produkcją wysokiej jakości artykułów piśmiennych (w szczególności piór wiecznych i długopisów).