W poszukiwaniu idealnego długopisu

Większość osób nie zwraca uwagi na to, czym pisze. Zresztą, sztuka pisania ręcznego z roku an rok ma się coraz gorzej. Okazuje się jednak, że różnica w komforcie pisania najtańszym długopisem z kiosku, a długopisem znanego producenta, może być naprawdę znaczna.

Jedna z linii marki Parker 

Dobry długopis wcale nie musi kosztować fortuny. Wystarczy wspomnieć długopis Parker Vector (zobacz w BiuroweZakupy24.pl), którego cena nie przekracza trzydziestu złotych. Niektórzy i tak mogliby pomyśleć, że to cena dość wygórowana jak za długopis, niemniej jednak jego ekonomiczność, elegancki wygląd i komfort pisania są warte tej ceny.

długopis parker - seria Vector

Vector występuje w wielu wersjach kolorystycznych. Wielbiciele klasyki i ponadczasowej elegancji z pewnością docenią model z czarnego tworzywa sztucznego ze stalowymi wykończeniami. Z kolei fanom nowoczesności na pewno spodoba się długopis wykonany z czerwonej żywicy.

Nowoczesna klasyka

To, co wyróżnia długopis Parker to fakt, że świetny wygląd nie jest jego jedyną cechą. Doskonale dopasowuje się on do kształtu dłoni i nie obciąża jej ze względu na swoją niewielką wagę. Przyciskowy mechanizm wysuwania wkładu sprawia, że jest wygodny w codziennym użytkowaniu. Dzięki firmowemu opakowaniu z powodzeniem nada się na prezent.