Markery kredowe w bogatej ofercie

markery kredowe

Praktyczne pisaki do tablicy kredowej przydają się zawsze, gdy zachodzi konieczność zorganizowania ważnego spotkania biznesowego. Sprawdzają się one także doskonale na każdej lekcji czy podczas kreatywnej rozmowy. Czym charakteryzują się te akcesoria?

Zastosowanie markerów kredowych

Markery kredowe od Biurfan to produkty, które od pewnego czasu cieszą się ogromną popularnością. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów, producenci oferują pisaki kredowe w wielu wariantach oraz o bardzo bogatej kolorystyce.

Doskonałym wyborem są markery suchościeralne, które to świetnie nadają się do pisania po każdej powłoce magnetycznej. Z kolei wersja kredowa sprawdza się dobrze na tradycyjnych tablicach kredowych, a markery permanentne doskonale nadają się do pisania po różnorodnych powierzchniach. Z ich pomocą można pisać po szkle czy płytach CD. Co prawda są one nieścieralne na sucho, ale można je z łatwością zmyć przy pomocy odrobiny wody.

Jaki wybrać marker kredowy?

Dziś wybór markerów do pisania po różnorodnych tablicach jest ogromny. Wybór powinien być zatem zawsze dobrze dostosowany do rodzaju powierzchni. Obecnie największą popularnością cieszą się markery do pisania po tablicach suchościeralnych. Do takich powierzchni dostępne są markery w bardzo bogatej kolorystyce.

Na rynku nie brakuje też pisaków idealnych do tablic szklanych. Produkty te są oferowane o różnorodnych grubościach oraz w bardzo bogatej palecie kolorystycznej. Dzięki bogatej ofercie każdy klient może wybrać pisaki idealne do swoich potrzeb.